Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Szczenurzy

Pracownicy

2021/2022

Wioletta Malek — Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczenurzy

 

NAUCZYCIELE

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

Adres e-mail

1.

Wioletta Malek – dyrektor szkoły

Historia, wychowanie do życia w rodzinie

dyrektor@szkolaszczenurze.pl

2.

Adamski Bartosz

Język polski, wychowawca w klasie 8

bartosz.adamski@szkolaszczenurze.pl

3.

Antoszek Tomasz

Fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa

tomasz.antoszek@szkolaszczenurze.pl

4.

Bucholc Ewa

Matematyka, informatyka

ewa.bucholc@szkolaszczenurze.pl

5.

Buszman Teresa

Wychowanie przedszkolne

teresa.buszman@szkolaszczenurze.pl

6.

Chrostowska Małgorzata

Język angielski

malgorzata.chrostowska@szkolaszczenurze.pl

7.

Czaja Anna

Język angielski

anna.czaja@szkolaszczenurze.pl

8.

Elwart Anna

Świetlica szkolna, terapia pedagogiczna

anna.elwart@szkolaszczenurze.pl

9.

Fugiel Piotr

Muzyka, plastyka

piotr.fugiel@szkolaszczenurze.pl

10.

Gaffka Ewelina

Język niemiecki

ewelina.gaffka@szkolaszczenurze.pl

11.

Gwiazda Ewa

Przyroda, geografia, biologia, biblioteka szkolna

ewa.gwiazda@szkolaszczenurze.pl

12.

Jakubowicz Hanna

Nauczyciel wspomagający

hanna.jakubowicz@szkolaszczenurze.pl

13.

Liss Manthey Lidia

Edukacja wczesnoszkolna klasa 2

lidia.liss@szkolaszczenurze.pl

14.

Mallek Maria

Edukacja wczesnoszkolna klasa 1

maria.mallek@szkolaszczenurze.pl

15.

Mazurek Iwona

Język kaszubski

iwona.mazurek@szkolaszczenurze.pl

16.

Owczarek Ewa

Edukacja przedszkolna

ewa.owczarek@szkolaszczenurze.pl

17.

Szykowny Krzysztof

Religia

krzysztof.szykowny@szkolaszczenurze.pl

18.

Walczak Małgorzata

Chemia

malgorzata.walczak@szkolaszczenurze.pl

19.

Wasilewska Alicja

Wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4

alicja.wasilewska@szkolaszczenurze.pl

20.

Wojciechowski Tomasz

Historia, wiedza o społeczeństwie, własna historia i kultura Kaszubów

tomasz.wojciechowski@szkolaszczenurze.pl

21.

Zadańska Sylwia

Pedagog szkolny, świetlica szkolna

sylwia.zadanska@szkolaszczenurze.pl

22.

Żórawska Malwina

Edukacja wczesnoszkolna klasa 3

malwina.zorawska@szkolaszczenurze.pl

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
1. mgr Wioletta Antoszek Sekretarz szkoły
2. Lucyna Graff Sprzątaczka
3. Małgorzata Wieczorek Sprzątaczka
4. Beata Mówka Sprzątaczka
5. Ryszard Polewczyński Konserwator, palacz
6. Magdalena Lach Intendentka, pomoc kuchenna
7. Mariola Labuda Kucharka
8. Iwona Stawarz Pomoc kuchenna

 

Przejdź do góry strony