Skocz do głównej treści strony

Apel podsumowujący konkursy

W upalny poranek 20.06.2013 odbył się apel podsumowujący konkursy i zawody sportowe ostatnich tygodni. Spotkanie miało wyjątkowo przystępną formę, bowiem w znacznej mierze polegało na nagradzaniu naszej młodzieży. Sprawy organizacyjne ograniczono dziś do minimum, dlatego nikt spośród uczniów się nie nudził. Przeciwnie, niemal każdy czekał w skupieniu na moment, w którym zostanie wyczytane jego nazwisko.  Rozdawnictwo dotyczyło różnych dziedzin, dlatego wielu miało szanse na medal lub upominek. Początkowo zaprezentowano klasyfikacje konkursu logopedycznego i czytelniczego. Znaczną część apelu zajęła dekoracja sportowców za występy w różnych dyscyplinach, na różnym szczeblu. Ciężar kruszcu wieńczącego szyje młodych sportowców nie powinien dziwić, zważywszy na sportowe tradycje naszej placówki. Miłym akcentem było nagrodzenie kilku uczniów za wzorcową postawę, którą prezentowali przy organizacji Festynu Rodzinnego i nie tylko.

Grafika #0: Apel podsumowujący konkursy